Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji / Ślusarz - Spawacz

Talent Hunters

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Klientem Talent Hunters jest firma z branży hydrauliki siłowej, z kapitałem zagranicznym, obecna na rynku polskim od blisko 30 lat, posiadająca oddziały na terenie całego kraju. W chwili obecnej poszukuje kolejnej osoby do swojego oddziału we Wrocławiu, do pracy na stanowisku Pracownik Produkcji / Ślusarz - Spawacz.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie elementów do spawania

  • spawanie lekkich konstrukcji w czarnej stali oraz elementów hydrauliki siłowej

  • prace ślusarskie

  • udział w montażu elementów hydrauliki siłowej

Wymagania pracodawcy

  • znajomość rysunku technicznego

  • uprawnienia spawalnicze MIG, TIG i inne (możliwość rozszerzenia uprawnień)

  • dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • zmysł techniczny

Pracodawca oferuje

  • stałe, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i światowym

  • szkolenia

  • gruntowne przeszkolenie i przygotowanie do pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie karty Multisport

  • miłą i koleżeńską atmosferę pracy

Talent Hunters jest agencją doradztwa personalnego, istniejącą od 2001r., wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18690.

Oferujemy usługi w się zakresie rekrutacji pracowników, szkoleń, coachingu i audytu personalnego.

Przewiń do profilu firmy