Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

"NEZI" S.C. AGNIESZKA I MIŁOSZ KĄDZIELA

3 5005 000 brutto / mies.
  • Smolice (pow. zgierski)

    Smolice (pow. zgierski), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:30 - 14:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Obszywanie chodników na overlocku (TITAN DK-2500)

  • Krojenie chodników

  • Pakowanie chodników

Nasze wymagania

Poszukujemy niekaranej osoby bez przeciwwskazań do pracy fizycznej przy obszywaniu, cięciu i pakowaniu chodników. Nie wymagamy doświadczenia, wystarczy gotowość do pracy. Przyuczymy Cię do wykonywanych czynności.

Jeśli pracowałeś już na podobnym stanowisku będzie to dodatkowym atutem.

To oferujemy

- zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę (1-miesięczny okres próbny)

- praca dostępna od zaraz lub w późniejszym terminie

- pracę w systemie jednozmianowym, w godzinach 6:30 - 14:30, od poniedziałku do piątku

- możliwość utworzenia drugiej zmiany w godzinach popoludniowych (14:00 - 22:00)

- pracę w niewielkiej, stabilnej firmie funkcjonującej na rynku od 20 lat

- stałe wynagrodzenie bazowe + premia za pracę na akord

- osobom dojeżdżającym z Łodzi zapewniamy bezpłatny transport służbowym samochodem w obie strony

O nas

Jesteśmy niewielką, rodzinną, dobrze zorganizowaną firmą z olbrzymim doświadczeniem w branży wykończania chodników podłogowych i nakładek schodowych.

W trosce o dobrą atmosferę w pracy i podtrzymanie wysokiej jakości świadczonych usług szukamy pracownika gotowego do stania się częścią zespołu naszej firmy. Ważne są dla nas: pracowitość, uczciwość, gotowość do współpracy, solidność, staranność i dbałość o wysoką jakość.

Na wszelkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: 508-092-533.