Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji

  • Sochaczew, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-04-29
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Szukasz pracy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

    Dla firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Teresinie koło Sochaczewa poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Sochaczew

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie – 2200-2800 zł netto miesięcznie.
    • Pracę w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).
    • Darmowy dojazd z Sochaczewa i Żyrardowa.
    • Odzież ochronną.
    • Płatne urlopy.

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa linii produkcyjnej.
    • Kontrola jakości wyrobów.
    • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem operacji.

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, przy obsłudze maszyn.
    • Podstawy znajomości obsługi komputera.
    • Poważne podejście do pracy, odpowiedzialność.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu pod podanym numerem.
    Zapraszamy również do naszego biura w Sochaczewie na Placu Kościuszki 6 lokal 23 (II piętro).
    Aplikacja oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych kandydata do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

    Administratorami danych osobowych są Logart Sp. z o.o., adres siedziby: ul. 1 Maja 14/2E, 96-300 Żyrardów, NIP: 8381852559 oraz Logart, adres siedziby: ul. Armii Krajowej 41, 96-314 Baranów, NIP: 8381256389. Dane osobowe mogą być udostępnione potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom współpracującym z Administratorem. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, włączając w to prawo do ich usunięcia. Potwierdzam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez Administratorów znajdują się na stronie www.logart.com.pl/index.php/rodo.