Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

Habasit Polska Sp. z o.o.O firmie

Habasit Polska Sp. z o.o.

Innowacyjna 8

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Montaż taśm modularnych zgodnie z zamówieniem Klienta.

  • Obsługa maszyn i urządzeń – w zależności od stopnia przeszkolenia.

  • Kontrola jakości gotowego wyrobu.

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne.

  • Dokładność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Przyjazną atmosferę.

  • Pakiet benefitów.

  • Szkolenia wewnętrzne przygotowujące do pracy.

  • Pracę w systemie dwuzmianowym.

  • Program poleceń.

Habasit jest międzynarodową, niezależną grupą firm i jednym z najbardziej cenionych, zaawansowanych technologicznie i odnoszących ekonomiczne sukcesy dostawcą taśm transportujących i procesowych, pasów płaskich o wysokiej wydajności, pasów okrągłych i pasów zębatych, jak również taśm modularnych. Jako światowy lider rynku, zatrudniający ponad 3 700 pracowników, stale rozwijamy nasze struktury.

Przewiń do profilu firmy