Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji

INDUSTRIAL CHEMICAL SOLUTIONS sp. z o.o.O firmie

5 000–6 500
brutto / mies.
  • Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • załadunek i rozładunek towarów
  • przygotowanie komponentów do produkcji i półproduktów
  • nadzór nad powierzonym mieniem, dbałość o ogólny stan obiektu
  • współpraca z pozostałymi działami

Nasze wymagania

  • uprawnienie do obsługi wózków widłowych
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie komunikatywnym
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • dobra organizacja pracy, samodzielność
  • podstawowe umiejętności w zakresie elektryki i obsługi podstawowych urządzeń (mile widziane)
  • doświadczenie w pracy w branży chemicznej (mile widziane)

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu
  • międzynarodowym
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bonus do pensji zasadniczej w zależności od zaangażowania
  • możliwość rozwoju osobistego

Benefity

  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników

O nas

JESTEŚMY PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCĄ SIĘ FIRMĄ O ZASIĘGU MIĘDZYNARODOWYM

DO NASZEJ NOWEJ FABRYKI W SOSNOWCU, POSZUKUJEMY OSOBY Z KTÓRĄ BĘDZIEMY MOGLI WSPÓLNIE TWORZYĆ NASZ SUKCES

Pracownik produkcji, Sosnowiec