Oferta pracy

Pracownik Produkcji

Clinico Medical sp. z o.o.

  • Środa Śląska

    Środa Śląska, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż ręczny komponentów z tworzyw sztucznych zgodnie z instrukcją (tak, aby w efekcie aby powstał gotowy produkt np. kroplówka)

  • Obsługa półautomatów, które montują komponenty, z których powstaje produkt

  • Praca przy linii produkcyjnej oraz maszynach pakujących

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne

  • Chętnie uczenia się (im szybciej się nauczysz, tym więcej będziesz zarabiać)

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (6-14, 14-22, 22-6)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem

To oferujemy

  • Aplikowanie bez CV oraz szybki kontakt z naszej strony

  • Darmowy transport z kilkudziesięciu miejscowości na trasie: (Środa Śląska, Kulin, Rzeczyca, Lubiąż, Piersno, Brzeg Dolny, Prochowice, Mazurowice, Lubin, Michałów, Rachów, Ujazd Górny, Różana, Postolice, Tyniec Legnicki, Wilkszyn, Łowęcice, Wilkostów, Lenartowice, Białków) + Nowa trasa z Wrocławia: Astra-Kościół na Kozanowie - Maślice - Pracze Odrzańskie - Stabłowice -Marszowice - Leśnica – Błonie

  • Ponad kodeksowy dodatek za pracę w nocy

  • Możliwość pracy dodatkowo płatnej w niektóre weekendy

  • Dofinansowanie do posiłków na terenie firmy (do wyboru kanapki, sałatki, obiady, soki itp.)

  • Wsparcie w okresie wdrożenia (nauczymy Cię wszystkiego)

  • Pracę w komfortowych, czystych i klimatyzowanych warunkach

  • Darmowe owoce na terenie firmy

  • Udział w imprezach sportowych, charytatywnych i integracyjnych

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Analiza CV oraz formularza aplikacyjnego przez Rekrutera

3

Analiza CV oraz formularza aplikacyjnego przez Kierownika

4

Wstępna telefoniczna rozmowa rekrutacyjna

5

Spotkanie rekrutacyjne online i/lub w firmie

6

Informacja zwrotna dla uczestników spotkań rekrutacyjnych

7

Informacja zwrotna dla kandydatów o zakończeniu rekrutacji