Oferta pracy

Pracownik Produkcji

Cersanit SAO firmie

  • Starachowice

    Starachowice, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie operacji produkcyjnych wg ustalonych norm

  • Przestrzeganie procesu technologicznego

  • Dbałość o ciągłość produkcji

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych

  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego

  • Komunikatywności, umiejętności pracy w grupie

  • Gotowości do pracy zmianowej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem

  • Pakiet medyczny, pakiet sportowy i ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Pakiet świadczeń socjalnych: dofinansowanie do świąt i wypoczynku

  • Bezpłatny dostęp do platformy e-lerningowej do nauki języka obcego dla Pracownika i Członka Rodziny

  • Jasny i oparty o cele system premiowy

  • Możliwość uzyskania dodatkowych nagród za udział w programach pracowniczych

  • Możliwość projektowania i wdrażania własnych rozwiązań

  • Wsparcie opiekuna przez cały okres wdrożenia

Cersanit SA

Grupa Kapitałowa Cersanit to jedna z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem i jedno z największych polskich prywatnych przedsiębiorstw.

Przedmiotem działalności Grupy Cersanit jest produkcja i sprzedaż płytek ceramicznych, ceramiki sanitarnej, mebli łazienkowych, wanien, armatury oraz innych elementów wyposażenia wnętrz.

Przewiń do profilu firmy