Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji stolarki aluminiowej

KER 3MR Goriaczko Jopp Sp.j.

  • Nadolice Wielkie (pow. wrocławski)

    Nadolice Wielkie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • praca na hali produkcyjnej związana z produkcją okien, drzwi i fasad z aluminium

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz elektronarzędzi

  • dbałość o jakość wykonanych elementów

  • stosowanie się do przepisów i norm

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • komunikatywność, dyspozycyjność

  • gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji

  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i uczciwość

  • dokładność, sumienność przy wykonywaniu obowiązków

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego (specjalistyczne szkolenia)

  • prace w młodym i dynamicznym zespole

  • miłą atmosferę

od 25 lat zajmujemy się zagadnieniami lekkiej obudowy aluminiowo – szklanej, tworząc nowe rozwiązania w dziedzinie lekkich przegród oszklonych, dla budownictwa mieszkaniowego, i publicznego. Pracujemy w zespole wykwalifikowanych menagerów i inżynierów których doświadczenie pozwala zrealizować praktycznie każde zadanie rynkowe i indywidualnie dopasować się do potrzeb i wymagań naszego klienta.

Przewiń do profilu firmy