Logo Pracuj.pl

Pracownik Produkcji Stolarki Okiennej

ILLUSTRO Doradztwo S.C.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest rodzinna firma, specjalizująca się w produkcji okien i drzwi klasy premium.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa frezarki do obróbki drewna / lakierowanie / prace szklarskie
  • Dbanie o jakość wykonywania zadań
  • Realizacja zleceń produkcyjnych

Wymagania pracodawcy

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku / w branży okiennej - okna drewniane, aluminiowe, PCV itp.
  • Atutem będzie kierunkowe wykształcenie (np. stolarz, szklarz, lakiernik)

Pracodawca oferuje

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością nabywania dodatkowych umiejętności w tradycyjnym zawodzie
  • Praca w rodzinnej firmie, posiadającej nowoczesny park maszyn i rozwiązania zapewniające bezpieczne środowisko pracy

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie w firmie

4

Podjęcie decyzji

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Natalia Kotas-Rippel tel. 512 496 759

Aktualne oferty pracodawcy
KRAZ 6257

Pracownik Produkcji Stolarki Okiennej, Opole