Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji Stolarki Okiennej PVC

EKOPLAST S.A.

  • Kokotów 913, Kokotów (pow. wielicki)
    Kokotów (pow. wielicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

913

Kokotów (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz wykonywać określone czynności produkcyjne tj. cięcie, obróbka i składanie elementów, okuwanie, frezowanie czy prace montażowe przy optymalnym wykorzystaniu materiałów produkcyjnych

  • Zadbasz o jakość dostarczanych przez Ciebie elementów i ich zgodność ze specyfikacją zamówienia

  • Będziesz wykonywał czynności zapewniające wymaganą jakość produktów zgodnie z technologią

  • Będziesz obsługiwać narzędzia/maszyny niezbędne na danym stanowisku

  • Zadbasz o oprzyrządowanie i utrzymywanie miejsca pracy zgodnie ze standardami

Nasze wymagania

  • Posiadasz zdolności manualne

  • Umiesz pracować w zespole

  • Masz dobrą organizacje pracy

  • Cechuje Cię wysoka motywacja do pracy i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

  • Jesteś punktualny, sumienny i rzetelny

  • Nie boisz się pracy fizycznej i konieczności sprostania wysokim oczekiwaniom jakościowym

  • Jeśli posiadasz już podobne doświadczenia zawodowe, masz u nas dodatkowego plusa!

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pewne, rynkowe wynagrodzenie (zawsze w terminie!)

  • Jasny system premiowy oparty o konkretne wskaźniki produkcyjne

  • Ciekawą pracę z doświadczonym zespołem

  • Zdobywanie nowych umiejętności co za tym idzie wzrost wynagrodzenia

  • Możliwość awansu w strukturach firmy

  • Prywatną opiekę medyczną dofinansowaną przez pracodawcę

  • Pracę w dogodnej lokalizacji (łatwość dojazdu z okolic Wieliczki, Niepołomic, Nowej Huty, Płaszowa, a także z Krakowa)

  • Kartę multisport dofinansowaną przez pracodawcę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

  • kuchnia i napoje

EKOPLAST S.A. - producent stolarki okiennej w systemach PCV i aluminium.

Przewiń do profilu firmy