Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

OGRODNICTWO PAWEŁ PYCHYŃSKI

6 00010 000 brutto / mies.
  • Strojec (pow. oleski)

    Strojec (pow. oleski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Spotkania z zespołem pracowników przed rozpoczęciem pracy, przekazanie zadań, omówienie planu pracy,

  • Planowanie pracy na produkcji oraz informowanie pracowników o zakresie zadań na dany dzień,

  • Wykonanie zadań zleconych przez kierownika produkcji,

  • Wsparcie procesu planowania produkcji,

  • Analiza i kontrola procesu produkcyjnego,

  • Planowanie zakupów produkcyjnych,

  • Dążenie do optymalizacji procesów produkcyjnych,

  • Dbanie o wydajność oraz jakość produkcji,

  • Inicjowanie działań poprawiających efektywności i ergonomię pracy,

  • Raportowanie danych dotyczących produkcji,

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (rolnicze/ogrodnicze),

  • Doświadczenie w branży ogrodniczej,

  • Zdolność organizacji pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania nim,

  • Umiejętność delegowania zadań,

  • Dyspozycyjność, komunikatywność, otwartość,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowanie, inicjatywa,

  • Zdolność podejmowania decyzji,

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Pracę w prężnie rozwijającej się w firmie,

  • Stabilność zatrudnienia i długofalową perspektywę rozwoju,

  • Samochód firmowy,

  • Spotkania integracyjne,

  • Przyjazną atmosferę w międzynarodowym zespole,

O nas

Jesteśmy jedną z największych firm rodzinnych w kraju, działających w branży ogrodniczej. Od lat produkujemy sadzonki chryzantem a od 2017 roku, wdrożyliśmy produkcję tulipanów pod szyldem: „Tulipany Pychyński”. Produkcja tulipanów, podobnie jak w przypadku chryzantem spełnia najwyższe standardy, a naszym mottem jest: „Nasz produkt musi być najwyższej jakości”.