Oferta pracy

Pracownik produkcji

ASISTWORK Sp. z o.o.

3 6004 200 brutto / mies.
  • Żernicka 9, Święta Katarzyna (pow. wrocławski)
    Święta Katarzyna (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Żernicka 9

Święta Katarzyna (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

  • dbałość o sprawność i stan techniczny narzędzi

  • pakowanie wyrobów do wysyłki

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy na produkcji

  • chęci do wykonywania pracy fizycznej

  • pracowitości i sumienności w realizacji zadań

To oferujemy

  • umowę o pracę i bezpieczeństwo zatrudnienia

  • stałe wynagrodzenie miesięczne: 3600 zł brutto + premie

  • dogodną lokalizację firmy (Św. Katarzyna), z dostępem do miejsc parkingowych

  • pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna

  • spokojny charakter pracy, przyjazną atmosferę i wsparcie przełożonego na każdym etapie zatrudnienia

  • pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę

  • wolne weekendy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata