Oferta pracy

Pracownik produkcji

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

20 zł brutto / godz.
  • Świętochłowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Aktualnie dla naszego klienta z branży meblarskiej, poszukujemy zmotywowanego Kandydata na stanowisko:

Pracownik produkcji - dwie zmiany!Numer ref.: CSz/08/20/AC

Zadania:

  • Szlifowanie ręczne i maszynowe frontów i elementów meblowych
  • Wzrokowa kontrola jakości wyrobów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • Motywacja do pracy i duże zaangażowanie
  • Dyspozycyjnosć do pracy dwuzmianowej
  • Chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Zatrudnienie stałe od razu pod firmą na umowie o pracę
  • Pracę na dwie zmiany - 6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Możliwość pracy w sobotę w ramach nadgodzin
  • Wynagrodzenie podstawowe 20zł brutto/h (może wzrosnąć już po pierwszym miesiącu wdrożenia)
  • Premie świąteczne
  • Możliwość awansu

Oferta pracy stałej

Zadzwoń lub napisz: 723 004 319

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy