Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do załogi naszej firmy zapraszamy do składania CV z klauzulami "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tyco Electronics Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Cybernetyki 19, Warszawa 02-677 Polska, Zakład Produkcyjny w Szczecinie ul Kablowa 1,70-895 Szczecin w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko". Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tyco Electronics Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Cybernetyki 19, Warszawa 02-677 Polska, Zakład Produkcyjny w Szczecinie ul Kablowa 1,70-895 Szczecin również na potrzeby przyszłych rekrutacji”. za pomocą przycisku APLIKUJ.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
TYCO ELECTRONICS POLSKA

Pracownik Produkcji

TYCO ELECTRONICS POLSKAO firmie

  • Kablowa 1, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 03 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Kablowa 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • pakowanie zamówień

  • przyjmowanie oraz wydawanie materiału zgodnie z informacją zawartą w systemie magazynowym

  • wykonywanie operacji związanych z gospodarką magazynową

  • dbanie o odpowiednie rozmieszczenie magazynowanych towarów, zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz przepisami BHP

  • utrzymanie czystości w magazynie i najbliższym otoczeniu, na swoim stanowisku pracy oraz w jego obrębie

Nasze wymagania

  • zdolności manualne

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet benefitów pracowniczych (m. in. ubezpieczenie na życie za 1 zł oraz pakiet medyczny za 1 zł,)

  • darmowy autobus pracowniczy, dofinansowane obiady (4 zł) i wiele innych

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie usług turystycznych

TE Connectivity to światowy lider z sektora innowacyjnych technologii, którego produkty generują postęp w dziedzinie motoryzacji, transportu, technologii medycznej, energii czy komunikacji danych. Nasze rozwiązania w zakresie łączności i czujników TE sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach, pomagają budować bezpieczniejszy, bardziej ekologiczny, inteligentniejszy i lepiej połączony świat.

Uruchomiony w 2019 roku Zakład Produkcyjny w Szczecinie, to jednostka na światowym poziomie w dziedzinie nowoczesnych technologii. Naszą największą wartością jest zmotywowany i zgrany zespół.

Przewiń do profilu firmy