Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji

PilkingtonO firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Zatrudnione osoby będą odpowiadać za prace produkcyjne przy produkcji szyb, obsługę linii produkcyjnej oraz maszyn i urządzeń, a także zadania z obszaru spedycji.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, samodyscyplina oraz poważny stosunek do wykonywanej pracy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, punktualność

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • uprawnienia obsługi wózka widłowego

  • doświadczenie zawodowe

To oferujemy

  • stabilne zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię miesięczną

  • możliwość przystąpienia do pracowniczego programu emerytalnego

  • pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków

  • dofinansowanie do wczasów

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej

  • nagrody jubileuszowe

  • możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej