Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji

PilkingtonO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Zatrudnione osoby będą odpowiadać za prace produkcyjne przy produkcji szyb, obsługę linii produkcyjnej oraz maszyn i urządzeń, a także zadania z obszaru spedycji.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, samodyscyplina oraz poważny stosunek do wykonywanej pracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, punktualność
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • uprawnienia obsługi wózka widłowego
  • doświadczenie zawodowe

To oferujemy

  • stabilne zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię miesięczną
  • możliwość przystąpienia do pracowniczego programu emerytalnego
  • pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków
  • dofinansowanie do wczasów
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • nagrody jubileuszowe
  • możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

Aktualne oferty pracodawcy
OMPS/SZN

Pracownik produkcji, Szczecin