Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

"MCLEAN BROTHERS POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4 0004 500 brutto / mies.
  • Potok 15, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Potok 15

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i ważenie ryb,

  • sortowanie ryb,

  • pakowanie ryb i filetów rybnych,

  • mrożenie ryb,

  • usuwanie skóry mechanicznie,

  • usuwanie łuski mechanicznie

Nasze wymagania

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,

  • dyspozycyjność do pracy w soboty (wolne środy).

  • Mile widziane, ale niekonieczne uprawnienia na sztaplarkę

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pełny wymiar czasu pracy

  • terminową wypłatę wynagrodzenia

  • stabilność zatrudnienia

  • zapewniamy odzież roboczą i ochronną

  • świadczenia socjalne

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się przetwórstwem ryb.