Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji

IDEA HR Group Sp. z o.o. sp.k.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Naszego klienta, firmy z udziałem kapitału zagranicznego

Twój zakres obowiązków

  • Montaż aparatury elektrycznej, mechanicznej i pneumatycznej

  • Montaż okablowania strukturalnego urządzeń

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

  • Planowanie i realizacja zadań

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie zawodowe techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

  • Uprawnienia SEP 1 kV (mile widziane)

  • Praktyczna znajomość urządzeń elektrycznych

  • Praktyczna znajomość urządzeń chłodniczych (dodatkowy atut)

Pracodawca oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Praca na jedną zmianę w komfortowych i bezpiecznych warunkach

  • Współpraca z najlepszymi specjalistami w branży chłodniczej CO2

  • Szkolenia teoretyczne i praktyczne z techniki chłodniczej

  • Rozwój w strukturach firmy

IDEA HR Group (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Przewiń do profilu firmy