Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji

Pilkington

  • Pomorska 55, Prawobrzeże, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Pilkington

Pomorska 55

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • prace produkcyjne przy produkcji szyb zespolonych

  • obsługa linii produkcyjnej

  • obsługa maszyn i urządzeń

  • prace magazynowe

Nasze wymagania

  • zaangażowania, samodyscypliny oraz poważnego stosunku do wykonywanej pracy

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym, punktualności

  • umiejętności pracy w zespole

  • nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia

Mile widziane

  • uprawnienia obsługi wózka widłowego

To oferujemy

  • Umowa o pracę podpisana bezpośrednio z nami

  • 21 zł brutto/h początkowa stawka zasadnicza

  • 25,2 zł brutto/h stawka dzienna z premią gwarantowaną w wysokości 20% wynagrodzenia zasadniczego w pierwszym miesiącu zatrudnienia

  • 4,5 zł/h dodatek nocny za pracę w godzinach 22.00 - 06.00

  • Dodatek relokacyjny/mieszkaniowy dla osób spoza Szczecina

  • Bezpieczeństwo pracy w nowoczesnym zakładzie

  • Dodatek za brak absencji

  • Dofinansowanie do wczasów

  • Pracowniczy program emerytalny (ppe) – twoją składkę w wysokości 3,5% sfinansuje pracodawca

  • Ubezpieczenie grupowe na życie wraz z opieką medyczną dla ciebie i twoich bliskich

  • Dostęp do kasy zapomogowo-pożyczkowej dla pracowników

  • Szkolenia pracownicze, niezbędne narzędzia oraz odzież roboczą

  • Ekwiwalent za pranie

  • Dostęp do darmowej platformy do nauki języków obcych

  • Nagrody jubileuszowe

  • Dodatek świąteczny w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych

Pilkington

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington IGP Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy – nasza oferta jest dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy