Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji

SYLWIA ZAKROCKA Art ShopsO firmie

1 600–1 700
brutto / mies.
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + nadgodziny

SYLWIA ZAKROCKA Art Shops

Zofii Nałkowskiej 11

Prawobrzeże

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wielozadaniowa pracowniczka produkcji i magazynu
  • obsługa linii produkcyjnej / montażowej
  • prace manualne przy wytwarzaniu produktów
  • realizacja produkcji zgodnie z wyznaczonymi procedurami
  • przyjmowanie i wydawanie paczek
  • pakowanie oraz rozpakowywanie paczek
  • sortowanie przesyłek;
  • przygotowanie paczek do załadunku pakowanie przesyłek do opakowań; zbiorczych, tworzenie palet
  • Czynności porządkowe
  • kompletacja zamówień na produkcje
  • rozkładanie towaru wraz z przypisaniem do miejsca składowania
  • drukowanie etykiet
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Inne prace wykonywane w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami

Nasze wymagania

  • sprawności fizycznej
  • utrzymywania tempa pracy
  • pozytywnej energii, zaangażowania i uśmiechu
  • sumienność i punktualność
  • wysokiej kultury osobistej
  • resztę Ci pokażemy :)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • przygotowane do wykonywanej pracy
  • stawkę godzinową 22 zł brutto,
  • pracę na zmiany do wyboru (8.00-12.00, 9.00-13.00, 10.00-14.00, 11.00-15:00)
  • możliwość nadgodzin
  • pracę w przyjaznej atmosferze w babskim gronie :)
  • jasno określone zadania, każdy zajmuje się swoją pracą, nikt na nikogo nie krzyczy.
  • bogato wyposażone zaplecze socjalne

O nas

Jesteśmy pracownią produkującą dekoracje wnętrz.

Pracownik produkcji, Zofii Nałkowskiej 11, Prawobrzeże, Szczecin