Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

SYLWIA ZAKROCKA Art Shops

1 6001 700 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Zofii Nałkowskiej 11

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • wielozadaniowa pracowniczka produkcji i magazynu

  • obsługa linii produkcyjnej / montażowej

  • prace manualne przy wytwarzaniu produktów

  • realizacja produkcji zgodnie z wyznaczonymi procedurami

  • przyjmowanie i wydawanie paczek

  • pakowanie oraz rozpakowywanie paczek

  • sortowanie przesyłek;

  • przygotowanie paczek do załadunku pakowanie przesyłek do opakowań; zbiorczych, tworzenie palet

  • Czynności porządkowe

  • kompletacja zamówień na produkcje

  • rozkładanie towaru wraz z przypisaniem do miejsca składowania

  • drukowanie etykiet

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Inne prace wykonywane w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami

Nasze wymagania

  • sprawności fizycznej

  • utrzymywania tempa pracy

  • pozytywnej energii, zaangażowania i uśmiechu

  • sumienność i punktualność

  • wysokiej kultury osobistej

  • resztę Ci pokażemy :)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • przygotowane do wykonywanej pracy

  • stawkę godzinową 22 zł brutto,

  • pracę na zmiany do wyboru (8.00-12.00, 9.00-13.00, 10.00-14.00, 11.00-15:00)

  • możliwość nadgodzin

  • pracę w przyjaznej atmosferze w babskim gronie :)

  • jasno określone zadania, każdy zajmuje się swoją pracą, nikt na nikogo nie krzyczy.

  • bogato wyposażone zaplecze socjalne

O nas

Jesteśmy pracownią produkującą dekoracje wnętrz.