Oferta pracy

Pracownik Produkcji

Aerobits Sp. z o.o.O firmie

3 0004 000 brutto / mies.
  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Aerobits Sp. z o. o. specjalizuje się w projektowaniu mikro-awioniki tj. sub-miniaturowych modułów elektronicznych dla obecnie wdrażanych systemów zarządzania bezzałogowym ruchem lotniczym. Korzystamy z najnowszych rozwiązań ze świata elektroniki i łączymy super szybkie układy dyskretne z techniką radiową. W związku z rozwojem spółki oraz rozszerzaniem działalności na rynki zagraniczne, poszukujemy osób do pracy.

Zakres obowiązków:

  • Montaż i kontrola jakości obwodów drukowanych (praca z mikroskopem) oraz maszyną typu Pick&Place (SMD)
  • Obsługa urządzeń programujących i testujących
  • Prowadzenie magazynu (monitorowanie zamówień, prowadzenie dokumentacji, inwentaryzacje, itp.)
  • Przygotowywanie wysyłek pod klienta (kompletowanie, pakowanie)
  • Obsługa urządzenia do montażu powierzchniowego (szkolenie na miejscu)

Wymagania:

  • Znajomości podstawowych komponentów elektronicznych
  • Umiejętności używania podstawowego wyposażenia warsztatowego takiego jak lutownica grotowa, lutownica hotair, dyspenser pasty lutowniczej, itp.
  • Znajomość pracy z multimetrem, oscyloskopem, analizatorem widma i podobne
  • Zdolności manualne
  • Skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętności pracy w grupie
  • Obsługa komputera oraz pakietu MS Office/Libre Office

Mile widziane:

  • Tytuł technika elektronika i prawo jazdy kategorii B
  • Zainteresowania lotnicze (załogowe i/lub bezzałogowe)
  • Obsługa programu Subiekt GT/ERP

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej na rynku światowym
  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów
  • Współpracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwości korzystania z dofinansowanych programów szkoleniowych
  • Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem: 500 310 810

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy