Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

SAS-SWISS ACCOUNTING SERVICE sp. z o.o.

20 00023 000 brutto / mies.
  • Aarberg , Szwajcaria

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc podczas całego procesu produkcji

  • Zawieszanie materiału przeznaczonego do cynkowania

  • Obróbka wstępna i końcowa elementów ocynkowanych

  • Praca przy kadzi cynkowej

  • Różne prace na poszczególnych wydziałach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w produkcji, przy obróbce metalu, przy załadunku towarów będzie dodatkowym atutem

  • Ponadprzeciętne zaangażowanie i zdolność do przystosowania się

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym i sporadycznie w soboty lub na nocnej zmianie

  • Elastyczność i szybkie przyswajanie wiedzy

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego lub francuskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio u szwajcarskiego pracodawcy

  • Wynagrodzenie zależne od wyników

  • Ciekawe środowisko pracy w małym, zmotywowanym zespole

  • Pracodawca organizuje zakwaterowanie (płatne przez pracownika ca. 600 CHF miesięcznie, łącznie z kosztami eksploatacyjnymi i internetem)

  • Wsparcie na miejscu (pracodawca organizuje pozwolenie na pobyt, ubezpieczenie, rejestrację i wszystkie sprawy urzędowe)

  • Zwrot 50% kosztów podróży do Szwajcarii

O nas

Grupa Firm Galvaswiss AG jest liderem na rynku przemysłowej ochrony antykorozyjnej i lakiernictwa przemysłowego. Do naszego zakładu w Aarberg/BE, zatrudniającego około 135 pracowników, poszukujemy od zaraz pracownika produkcji.