Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

INSTALCOMPACT SP. Z O.O.O firmie

INSTALCOMPACT SP. Z O.O.

Wierzbowa 23

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • - przygotowanie półproduktów (obsługa maszyn i montaż);

  • - opis i pakowanie produktów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze/średnie;

  • zdolności manualne;

  • umiejętność czytania rysunku technicznego (podstawy);

  • samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • aktywną i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • praca na miejscu – hala produkcyjna;

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dopłaty do wypoczynku, bony świąteczne);

  • Pakiety sportowe OK System.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy firmą inżynierską zajmującą się projektowaniem, produkcją i montażem systemów pompowych stosowanych do technologii wody i ścieków. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w branży, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy