Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

SILESIA CARS CENTER sp. z o.o.

4 0006 500 brutto / mies.
  • Towarowa 8, Tarnowskie Góry
    Tarnowskie Góry, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki

Towarowa 8

Tarnowskie Góry

Twój zakres obowiązków

  • regeneracja podzespołów samochodowych zgodnie z technologiami producentów

  • obsługa maszyn w pracowni

Nasze wymagania

  • wykazywanie się zaangażowaniem w nauce nowych umiejętności

  • wykazywanie umiejętności organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole

  • zdolności manualne

  • dokładność, sumienność, pracowitość

  • gotowość w przyszłości do pracy w systemie dwuzmianowym (praca stojąca)

To oferujemy

  • bezpłatne szkolenia na danym stanowisku;

  • bardzo dobre warunki pracy;

  • pełne wynagrodzenie za okres szkolenia

  • wysokie wynagrodzenia

  • możliwość wzbogacenia swoich kwalifikacji

  • pracę na podstawie umowy o pracę

  • pracę w świetnej lokalizacji i nowoczesnej, doskonale wyposażonej pracowni regeneracyjnej

O nas

Jesteśmy jednym z najnowocześniejszych serwisów zajmujących się regeneracją w Polsce.

Nasza firma Silesia Cars Center zajmuje się regeneracją i naprawą wtryskiwaczy, pomp wtryskowych Common Rail oraz turbosprężarek, a także serwisem i naprawą pojazdów samochodowych. Naszym pracownikom zapewniamy stabilne miejsce pracy. Obecnie powiększamy naszą pracownię oraz nasz zespół o kolejne osoby, które razem z nami będą rozwijać naszą firmę.