Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji / Technik w fabryce Kosmetyków P&G

Procter & Gamble o/ ŁódźO firmie

  • Aleksandrów Łódzki
    Aleksandrów Łódzki, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

Jako nasz Pracownik będziesz:

• Obsługiwać maszyny produkcyjne zgodnie z obowiązującymi standardami, specyfikacją maszyn i zasadami BHP

• Dokonywać regulacji i przezbrojenia maszyn

• Wprowadzać usprawnienia i uczestniczyć w modernizacji maszyn

• Uczestniczyć w przeglądach okresowych

• Dbać o jakość wytwarzanych produktów

• Rozwijać swoją wiedzę i doświadczenie poprzez uczestnictwo w spotkaniach, szkoleniach, i zapoznawanie się z procedurami i materiałami produkcyjnymi

Nasze wymagania

• Wykształcenie techniczne LUB doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym (wykształcenie zawodowe/ogólne)

• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

• Umiejętność współpracy z innymi, logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

• Gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

• Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio w P&G
  • Pierwsza umowa na rok, kolejna na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem pracownika
  • Dodatek za pracę w systemie zmianowym 100 PLN
  • Dodatek nocny ok. 300 PLN brutto - uzależniony od ilości przepracowanych godzin nocnych w miesiącu
  • Grafik pracy ustalamy na cały rok kalendarzowy z góry
  • Dodatek dojazdowy w wysokości 180 zł brutto dla osób spoza Aleksandrowa, 75 zł dla osób z Aleksandrowa
  • Stacja rowerowa na terenie fabryki (dostępne także rowery elektryczne)
  • Wsparcie przy relokacji
  • Comiesięczne dofinansowanie do kwoty 175 PLN do posiłków w stołówce firmowej
  • Sklepik pracowniczy z produktami P&G w preferencyjnych cenach
  • Kwartalne deputaty produktowe
  • Najwyższe normy bezpieczeństwa pracy
  • Zapewnienie bezpieczeństwa w czasach COVIDu
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • LuxMed - prywatna opieka medyczna (dla członków rodziny, partnera/partnerki oraz seniorów) z opcją stomatologiczną; wizyty domowe
  • Ubezpieczenie na życie (składka ubezpieczenia podstawowego) finansowane przez firmę
  • Pracowniczy Program Emerytalny (składka podstawowa) opłacany przez firmę
  • Karta sportowa Multisport
  • Dofinansowanie świąteczne
  • Zapomogę losową dla pracowników w bardzo trudnej sytuacji
  • Nielimitowane porady w kwestiach prawnych, finansowych, psychologicznych i zawodowych
  • Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje m.in. SEPy, język angielski, szkolenia techniczne
  • Dodatkowe płatne 6 tygodni urlopu ojcowskiego
  • Bony w przypadku zatrudnienia poleconego kandydata
  • Bony w ramach programu jubileuszu pracy zawodowej
  • Program oszczędnościowy - zyski z zakupu akcji P&G na giełdzie w Nowym Jorku
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Strefa relaksu dla pracowników (piłkarzyki, rzutki, itp.)
  • Gabinet masażu na terenie fabryki (50% dofinansowania do masażu)

Procter & Gamble o/ Łódź

P&G jest międzynarodową firmą będącą światowym liderem w produkcji dóbr konsumpcyjnych. Do P&G należą takie marki jak Gillette, Old Spice, Always, Head & Shoulders czy Pampers.

Jesteśmy firmą, która daje wszystkim równe szanse oraz ceni różnorodność. Wszyscy nasi ludzie są utalentowani na wyjątkowe sposoby: pochodzimy z różnych tradycji, mamy różne doświadczenia i punkty widzenia. Teraz chcemy poznać Twoje! Jesteś gotowa/gotowy do podzielenia się swoimi wyjątkowymi pomysłami?

Pracownik produkcji / Technik w fabryce Kosmetyków P&G, Aleksandrów Łódzki