Oferta pracy

Pracownik produkcji - Tokarz

AWG Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Ustawianie i wykonywanie operacji tokarskich tokarki – samokontrola stanowiskowa – zgodnie z wytycznymi i obowiązującym standardem,

  • Obróbka detali pod zlecenia produkcyjne przy użyciu narzędzi np. typu szlifierka kątowa,

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Praca zgodnie z wytycznymi przełożonego,

  • Dbanie o porządek na miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe,

  • Umiejętności manualne,

  • Motywacja i zaangażowanie w zdobywaniu nowych umiejętności, uczenie się na błędach,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Pracowitość, sumienność.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie w zależność od doświadczenia - 3000 zł - 4000 zł brutto + premia,

  • Możliwość długofalowej współpracy,

  • Możliwość rozwoju,

  • Benefity pozapłacowe – multisport, opieka medyczna.

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Przewiń do profilu firmy