Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

ZIMNY sp. z o.o.O firmie

  • Ujezdzka 25
    Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ZIMNY sp. z o.o.

Ujezdzka 25

Tomaszów Mazowiecki

Firma Zimny Sp. z o.o.  producent  stolarki  z PCV i AL zatrudni pracowników do działu produkcji.

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna w dziale produkcji stolarki okienno - drzwiowej
  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji stolarki PCV i AL
  • składanie konstrukcji PCV i AL
  • staranne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań

Wymagania:

  • sumienność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Ogłoszenie archiwalne