Ta oferta pracy jest nieaktualna od 450 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji

  • Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 01.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od wielu lat firma VEYNA produkuje wypełnienia aluminiowe i PVC do drzwi zewnętrznych, przez co jest znanym partnerem wielu firm budowlanych i producentów stolarki aluminiowej i PVC.  Jesteśmy w tej chwili liderem na rynku polskim jeśli chodzi o firmy ze 100% kapitałem polskim. Rozwijamy sprzedaż do Niemiec i Francji.

    Więcej informacji na www.veyna.eu.

    Miejsce pracy: Toruń

    Region: kujawsko-pomorskie

    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Pracownik Produkcji Wypełnień Drzwiowych

    • praca przy produkcji wypełnień drzwiowych – ALU/ PVC – (stanowisko dopasowane względem posiadanego doświadczenia),
    • montaż elementów: okładziny , szkło , aplikacje,
    • obsługa maszyn i urządzeń, szlifowanie blach

    Wymagania:

    • zdolności manualne - brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • dbałość o porządek na stanowisku pracy,
    • mile widziane doświadczenie w stolarce drzwiowej oraz prawo jazdy.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • stanowisko pracy,
    • stałą pracę (gdyż zależy nam na dłuższej współpracy),
    • pracę w miłej atmosferze,
    • każdego pracownika szkolimy w kierunku wykonywanego zadania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.