Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji

  • Tworóg (pow. tarnogórski), śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Cargill oferuje klientom na całym świecie usługi i produkty spożywcze, rolne, finansowe i przemysłowe. Bazując na naszej wiedzy oraz 150-letnim doświadczeniu, wspólnie z rolnikami, klientami, przedstawicielami władz i społeczności lokalnych pomagamy ludziom żyć lepiej. 149 tys. naszych pracowników w 70 krajach z pasją, zaangażowaniem oraz poczuciem odpowiedzialności dba o zaopatrzenie w żywność mieszkańców naszej planety, zmniejszając jednocześnie negatywny wpływ na środowisko naturalne oraz dbając o rozwój społeczności, w których żyjemy i pracujemy.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tworóg

    praca na 3 zmiany

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Bogaty pakiet benefitów (karta żywieniowa, ubezpieczenia na życie i od nieszczęśliwych wypadków, prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodzin, program emerytalny)
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji- w tym zdobycie uprawnień na kierowanie wózkami, uprawnienia SEP)
    • Szkolenia
    • Pracę w profesjonalnym zespole w przyjaznej atmosferze

    Obowiązki:

    • Obsługa linii produkcyjnej
    • Obsługa magazynu
    • Przestrzeganie przepisów BHP i jakościowych

    Oczekiwania:

    • Umiejętność szybkiego uczenia się
    • Sumienność, uczciwość
    • Gotowość do pracy na 3 zmiany
    • Mile widziane wykształcenie i doświadczenie mechaniczne lub elektryczne
    • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi będą dodatkowym atutem
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj

    Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

    bottom