Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji - umowa zlecenie (okres wakacyjny)

TFP Sp. z o.o.

19,70 brutto / godz.
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wolsztyńska 48

Babimost

Twój zakres obowiązków

  • odbiór wyprodukowanej tektury/opakowań

  • sprawdzenie jakości produktu

  • wsparcie zespołu pracującego na maszynie

Nasze wymagania

  • ukończone 18 lat - warunek konieczny

  • ważna legitymacja ucznia/studenta

  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie

  • chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • gotowość pracy w systemie 3-zmianowym

Wszelkich informacji udzielamy pod numerami telefonów:

603 780 176

TFP Sp. z o.o. - jest wiodącym polskim producentem opakowań z tektury falistej oraz litej.

30-letnia obecność na rynku i niekwestionowana pozycja w branży, połączona z najwyższymi standardami jakościowymi, znalazły uznanie wśród czołowych koncernów europejskich.

Przewiń do profilu firmy