Oferta pracy

Pracownik Produkcji - Ustawiacz

Sarantis Polska S.A.O firmie

  • Moszna-Parcela (pow. pruszkowski)

    Moszna-Parcela (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za zasilanie maszyn i urządzeń w materiały i surowce

  • kontrola parametrów oraz nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego

  • wsparcie przy przezbrojeniu maszyn i urządzeń w zależności od asortymentu produkcji

  • angażowanie się w ulepszanie funkcjonowania maszyn, narzędzi w celu zmniejszania liczby mikro zatrzymań, awarii i powstawania braków,

  • rozwiązywanie problemów technicznych w celu zapewnienia ciągłości produkcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe mile widziane techniczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • komunikatywność

  • dyspozycyjność – praca w systemie 3 zmianowym

  • chęć zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę w międzynarodowej firmie,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

  • pakiet benefitów: możliwość przystąpienia na atrakcyjnych warunkach do prywatnej opieki medycznej, programu Multisport oraz ubezpieczenia na życie,

  • atrakcyjne rabaty na Nasze Produkty,

  • pracę ze znanymi markami,

  • pakiet szkoleń przygotowujących do pracy i rozwijających kompetencje,

  • świetną atmosferę pracy w firmie opartej na kulturze koleżeństwa, otwartości i współpracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

Sarantis Polska S.A.

Jesteśmy liderem polskiego rynku FMCG w kategorii artykułów gospodarstwa domowego i jedną z wiodących firm w segmencie kosmetyków masowych. Należymy do międzynarodowej grupy kapitałowej działającej na kilkunastu rynkach europejskich.W portfolio naszych produktów znajdują się m.in.: Jan Niezbędny, STR8, C-Thru i Kolastyna - zdobywcy prestiżowych nagród takich jak: Superbrands, Konsumencki Lider Jakości, Perły Rynku Kosmetycznego, Qltowy Kosmetyk.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aplikacji klikając w przycisk „Aplikuj”

DOŁĄCZ DO NAS !!!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przysłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami.