Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji w automotive

Carpediem Poland Sp. z o.o.

  • Monachium, Niemcy

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem. Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.

Praca na wakacje w München w znanym koncernie samochodowym:

Pracownik produkcji w automotive w Monachium -16.07€ Studenci!

Zakres obowiązków

  • praca na linii montażowej w znanym koncernie samochodowym

Oczekujemy

  • co najmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • gotowości do pracy zmianowej

Oferujemy

  • stawkę od 16,07€ b/h
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
  • zapewniamy zakwaterowanie
Zainteresowała Cię nasza oferta pracy?

Nie zwlekaj i już teraz wyślij swoje CV klikając w przycisk Aplikuj

 lub skontaktuj się pod numerem: +48 668 817 007

numer certyfikatu: 6760

Ogłoszenie archiwalne