Pracownik Produkcji w branży metalowej

FARA Personal Bad Homburg GmbHO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Berlin, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
FARA Personal Bad Homburg GmbH – Niederlassung Hanau jest firmą pośrednictwa pracy z 20-letnim doświadczeniem na rynku. Naszym pracownikom zapewniamy warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę oraz świadczenia socjalne i dostęp do opieki medycznej.

Dla naszego  klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko pracy:

[rekrutacja prowadzona online]

Oferujemy:

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • 12,42€ brutto – ok.20€ brutto + dodatki zmianowe
  • praca 3- zmianowa
  • wypłatę do 15-ego następnego miesiąca
  • bezpłatne zakwaterowanie (z dostępem do kuchni i łazienki)
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • urlop wypoczynkowy
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • pełne ubezpieczenie (również rodziny) oraz odprowadzane składki i podatki
  • zapewnienie odzieży roboczej
  • opieka polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się
  • doświadczenie na podobnym stanowisku produkcyjnym tj. czynności elektryczne, ślusarskie, monterskie

Obowiązki:

  • podstawowe czynności ślusarskie - obróbka, przycinanie i szlifowanie elementów metalowych
  • montowanie małych części metalowych ze sobą
  • praca z obsługą narzędzi ręcznych np. wiertarki, polerki, szlifierki,ostrzarki, szlifierki itp.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy