Oferta pracy

Pracownik Produkcji w Branży Tekstylnej

VIVE Textile RecyclingO firmie

  • Olszewskiego 6, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

VIVE Textile Recycling

Olszewskiego 6

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • sortowanie markowej odzieży używanej,

  • rozsortowywanie odzieży na asortymenty,

  • utrzymanie ciągłości przepływu surowca do kolejnych etapów produkcji.

Nasze wymagania

Szukamy Pracowników, którzy:

• są gotowi pracować w systemie 3 – zmianowym od poniedziałku do piątku,

• interesują się branżą modową i znają się na asortymencie odzieżowym (mile widziane),

• rzetelnie i chętnie wykonują powierzone zadania,

• poszukują stabilnego miejsca zatrudnienia.

Mile widziane doświadczenie w pracach manualnych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat od pierwszego dnia pracy,

  • możliwość otrzymania premii już po pierwszym miesiącu pracy,

  • wolne weekendy,

  • dodatki świąteczne,

  • karty prezentowe dla dzieci na Mikołaja,

  • wczasy pod gruszą,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • dofinansowanie kart sportowych,

  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych,

  • kompleksowe wdrożenie i pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

VIVE Textile Recycling działając od 29 lat, jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Firma stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej, segregowanej każdego dnia w ilości setek ton, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych w Polsce, w pełni skomputeryzowanych linii do sortowania odzieży.

Interesujesz się modą i znasz światowe marki odzieżowe? Koniecznie zapoznaj się z naszym ogłoszeniem!

Przewiń do profilu firmy