Ta oferta pracy jest nieaktualna od 167 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji w piekarni

  • Kańczuga, Przeworsk, Jarosław, Łańcut, podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • 28.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Jarosław, Kańczuga, Łańcut, Przeworsk
    PIEKARNIA/0518
    Opis stanowiska:
    • praca przy produkcji i pakowaniu wyrobów piekarniczych.
    Wymagania:
    • chęci do pracy.
    Oferujemy:
    • zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta,
    • umowę-zlecenie,
    • odzież i obuwie robocze,
    • przeszkolenie do pracy,
    • zatrudnienie od zaraz,
    • możliwość zakwaterowania.

    Zapraszamy także do naszego biura al. Rejtana 20 35-310 Rzeszów (budynek Karowa Office) Więcej informacji pod numerem telefonu 694 480 385

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis