Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji w zakładzie szklarskim

Work Service S.A.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Pracownika produkcji

Miejsce pracy: Olsztyn (Gutkowo)

Zakres obowiązków:

• Obsługa taśmy produkcyjnej
• Obsługa maszyn produkcyjnych (po przyuczeniu)
• Pakowanie elementów gotowych (szkło)
• Prace porządkowe

Czego oczekujemy?

• Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym od pn do pt)
• Miele widziane wykształcenie techniczne i/lub praca na produkcji przy szkle
• Chęci do pracy
• Umiejętność pracy w grupie

Co oferujemy?

• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
• Umowę o pracę
• Przyuczenie do zawodu
• Atrakcyjne zarobki
• Liczne benefity (m.in.: karty Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie Allianz)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne