Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

JOYSONQUIN Automotive Systems Polska Sp. z o.o.

3 3004 500 brutto / mies.
  • Stacyjna 16, Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Stacyjna 16

Wałbrzych

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Pras

  • Obsługa Szlifierek taśmowych

  • Obsługa Maszyn tnących, min. Gilotyna, Laser

  • Kontrola produktu

  • Przestrzeganie standardów obowiązujących w przemyśle samochodowym

Nasze wymagania

  • dokładność, solidność i chęć angażowania się w wykonywaną pracę

  • posiadanie doświadczenia min 6 miesięcy przy obsłudze maszyn lub / i przy produkcji elementów z forniru, drewna

  • umiejętność pracy w zespole

  • chęć do zdobywania nowych umiejętności i otwartość na nowe wyzwania,

  • akceptacja pracy w systemie 3 zmianowym

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • darmowy transport z wybranych miejscowości (np. Głuszyca, Jedlina Zdrój, Kamienna Góra, Boguszów Gorce),

  • nagrody jubileuszowe,

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,

  • prace w miłej atmosferze,

  • zakładowy Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym dofinansowanie do wypoczynku (Wczasy pod Gruszą),

  • dodatkowe ubezpieczenia grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Firma JOYSONQUIN Automotive System Polska Sp. z o.o. jest kreatywnym przedsiębiorstwem z lokalizacjami w Niemczech, Polsce, Rumunii, Chinach i Meksyku. Tworzymy emocje w samochodowym wnętrzu za pomocą materiałów dekoracyjnych, takich jak: drewno, skóra, metale, tworzywa sztuczne, folie oraz karbon.

Grupa JOYSONQUIN projektuje i produkuje estetykę, której można dotknąć - perfekcyjną i dopracowaną w najdrobniejszym szczególe. Dzięki pomysłom, takim jak funkcjonalne elementy dekoracyjne oraz innowacyjnym technologiom produkcji z powodzeniem wyznaczamy nowe standardy.

Przewiń do profilu firmy

To jest to idealne miejsce dla Ciebie!