Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

O&3 Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warka

    Warka, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zamówień

  • Pakowanie zamówień

  • Postępowanie zgodnie z instrukcjami kierownika załogi

  • Kontrola jakości

  • Dbanie, by zapasy magazynowe znajdowały się we właściwym miejscu, kontakt z załogą magazynową w przypadku nieprawidłowości

  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy

  • Przestrzeganie procedur BHP

Nasze wymagania

  • Terminowość

  • Dbałość o szczegóły

  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielnie

  • Umiejętności interpersonalne

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w rodzinnej firmie produkcyjnej

  • Pełne przeszkolenie

  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

  • Możliwości rozwoju

  • Nowoczesne miejsce pracy

  • Przyjazną atmosferę

  • Bezpieczny parking dla pracowników

  • Pracę w pełnym wymiarze 40 godzin tygodniowo, od 9:00 do 17:00

  • Wynagrodzenie roczne 53,000 PLN

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.