Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji

NTQ s.c. Agnieszka Duława – Kulpińska Mirosław WikalińskiO firmie

NTQ s.c. Agnieszka Duława – Kulpińska Mirosław Wikaliński

Księcia Ziemowita 53

Warszawa

NTQ s.c. zajmuje się kompleksową, profesjonalną obsługą w zakresie doradztwa produkcyjnego i biznesowego, posiadamy także niezawodny serwis oraz zajmujemy się dostawą maszyn i urządzeń.
NTQ s.c. z siedzibą w Warszawie poszukuje pracowników
na stanowisko:

Numer ref.: Targówek

Opis stanowiska:

  • Praca na linii produkcyjnej,
  • Obsługa maszyn produkcyjnych,
  • Pakowanie wyrobów gotowych.

Wymagania:

  • Osoby chętne do podjęcia stałej współpracy,
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne,
  • Samodzielność, odpowiedzialność,
  • Zdolności manualne.

Dodatkowe atuty:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zgrany, pomocny zespół i miłą atmosferę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Szkolenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikuj. Prosimy o wpisywanie w temacie wiadomości: Pracownik produkcji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych ( Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Ogłoszenie archiwalne