Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

WB Electronics S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż modułów bateryjnych, praca z ogniwami akumulatorowymi,

  • obsługa narzędzi i urządzeń związanych z procesem produkcyjnym,

  • prowadzenie dokumentacji technologicznej produkcji,

  • dbanie o porządek na terenie zakładu,

  • wsparcie w działaniach zespołu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia energetyczne - świadectwo kwalifikacji grupy 1 w zakresie obsługi, konserwacji, remontów i montażu urządzeń elektroenergetycznych do 1kV będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy i definiowania priorytetów zadań,

  • silna motywacja i zaangażowanie w pracę,

  • uczciwość, skrupulatność, dokładność, cierpliwość,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • pozytywne nastawienie do pracy i ludzi,

  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • pracę nad innowacyjnymi projektami w profesjonalnym zespole,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,

  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,

  • pakiety socjalne i medyczne,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • przyjazne środowisko pracy w zgranym zespole, w którym wyznajemy zasadę wzajemnego szacunku,

  • dogodną lokalizację blisko P+R Al. Krakowska.

WB Electronics S.A.

WB Electronics S.A. to polski producent nowoczesnych technologii specjalizujący się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań dla wojska.

Pracownik Produkcji w WB Electronics S.A. będzie częścią interdyscyplinarnego zespołu odpowiedzialnego za projektowanie i integrację systemów magazynowania energii. Pracownik będzie odpowiedzialny za prace przy produkcji modułów bateryjnych oraz inne prace warsztatowe.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe:

Dokumenty z dopiskiem „EVD-PP” proszę przesyłać za pomocą przycisku do aplikowania.