Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

Glass System Polska Sp. z o.o.O firmie

Glass System Polska Sp. z o.o.

Działkowa 121A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn do przetwarzania i obróbki szkła i/lub aluminium

  • Produkcja szkła i/lub aluminium zgodnie z bieżącymi zamówieniami

  • Kompletowanie wyrobów i zamówień

  • Kontrola jakościowa wytwarzanych wyrobów

Nasze wymagania

  • Przestrzeganie ustalonych standardów produkcyjnych i jakościowych

  • Umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku pracy

  • Sprawność fizyczna

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Solidność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Punktualność

  • Wykształcenie co najmniej zawodowe

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

  • Aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub suwnic oraz żurawi

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Dyspozycyjność – w perspektywie czasu możliwa praca w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę

  • Interesującą i zróżnicowaną pracę w młodym zespole i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość zdobycia różnorodnych doświadczeń oraz rozwoju zawodowego

  • Benefity w postaci prywatnej opieki medycznej Medicover oraz karty MultiSport

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się, innowacyjną firmą inżynieryjną. Tworzymy oryginalne rozwiązania, m.in. do konstrukcji ścian szklanych stosowanych we wnętrzach. Opierają się one w całości na własnych, oryginalnych projektach. Nasze kompetencje w tym zakresie doceniło Ministerstwo Rozwoju RP, nadając nam prestiżowy status Centrum Badawczo-Rozwojowego.

Dbamy, aby tworzone przez nas produkty były unikalne i wprowadzały innowacje do świata architektury. Na przestrzeni lat opracowaliśmy szereg autorskich rozwiązań, czego potwierdzeniem jest kilkadziesiąt zastrzeżonych wzorów użytkowych i patentów.

Z roku na rok skala działalności firmy dynamicznie rośnie. Stale umacniamy pozycję na rynku krajowym. Nasze produkty zdobywają popularność również na kilkunastu rynkach zagranicznych.

Przewiń do profilu firmy