Oferta pracy

Pracownik Produkcji

ASISTWORK Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Pamiętaj że wszystkiego Cię nauczymy, nie musisz mieć doświadczenia. Kierownik dopasuje do Ciebie zadania do których należeć będzie np.:

• Pomoc przy obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych;

• Prace porządkowe;

• Przestrzeganie zasad BHP;

Nasze wymagania

  • Pracujemy w systemie 2 lub 3 zmianowym;

  • Nie pracujemy w weekendy;

  • Oferujemy umowę zlecenie (Pierwsza na 3 msc.);

  • Stawkę godzinową: 22 zł brutto;

To oferujemy

  • z dobrą organizacją pracy własnej;

  • nie bojącego się pytać o niezrozumiałe zagadnienia;

  • z chęcią do nauki nowych umiejętności;

  • gotowego do pracy 2/3 zmianowej;

  • potrafiącego współpracować w zespole;

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Przewiń do profilu firmy

Nasz Klient jest polską firmą produkcyjną . Firma prężnie działa zarówno na rynku polskim jak i na rynkach całej Europy od ponad 50-ciu lat. Specjalizują się w precyzyjnych konstrukcjach stalowych i plastycznej obróbce blach i profili. W asortymencie firmy znajdziesz między innymi regały magazynowe, podesty do rusztowań, a także stelaże podtynkowe do urządzeń sanitarnych i wiele innych.

Poszukujemy stałych pracowników na stanowisko Pomocnik produkcji

Lokalizacja: ul. Małowiejska, Warszawa

Dojedziesz do nas Przystanek ZTM (Autobus) Falenica 02 PKP Przystanek kolejowy Falenica Z powyższych przystanków czeka Cię 8 minutowy spacer do miejsca pracy