Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

UNIDOZ SP Z O O

4 0006 498 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + nadgodziny

Pożarowa 3

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Montaż systemów dozowania z elementów hydraulicznych zgodnie ze schematem

  • Kompletacja towaru

  • Pakowanie do wysyłki

  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy

  • Wyjazdy na montaże u klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi

  • podstawowa wiedza techniczna

  • prawo jazdy kat B

  • dyspozycyjność na 2 dniowe wyjazdy na montaże 1 lub 2 razy w miesiącu

  • mile widziane uprawnienia elektryczne SEP.

To oferujemy

  • stałą stabilną pracę (umowa)

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość nadgodzin

  • perspektywa rozwoju zawodowego

O nas

Firma działająca od ponad 10 lat w produkcji systemów dozowania i dezynfekcji, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracowników produkcji.

Szukamy pracowników w zróżnicowanym wieku z chęciami do pracy.

Praca w nieuciążliwych warunkach od poniedziałku do piątku, elastyczne godziny pracy z możliwością nadgodzin.

Lokalizacja na Warszawskim Targówku z dobrą komunikacją (blisko przystanek tramwajowy, autobusowy).