Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

NATURA COLD PRESS sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:Zmiana nocna, od soboty do środy
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 22:00-6:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Wólczyńska 133

Bielany

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Cześć!

Jesteśmy Natura Cold Press i produkujemy świeże soki i diety sokowe!

Poszukujemy osób do pracy w dziale produkcji (pomoc na kuchni).

Poznaj naszą ofertę i sprawdź czy to stanowisko dla Ciebie!

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Jak to przy produkcji soków: obróbka warzyw i owoców, wyciskanie, rozlewanie soku do butelek, pakowanie i oklejanie opakowań oraz utrzymywanie porządku w pomieszczeniach produkcyjnych i magazynowych.

Nasze wymagania

Czego oczekujemy od naszych pracowników?

Przede wszystkim zaradności oraz umiejętności organizacji pracy w sposób szybki i wydajny. Fizyczna sprawność i siła to u nas atut!

Doświadczenie nie jest wymagane, wszystko Ci wytłumaczymy!

Musisz mieć również aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne, jeśli nie masz - pomożemy je wyrobić.

To oferujemy

Co oferujemy?

Pracę na zmianie nocnej: 5 dni w tygodniu, godz. 22:00-6:30

Wynagrodzenie: od 3700 do 4500 zł miesięcznie na rękę (netto)

Miejsce pracy: ul. Wólczyńska 133, Warszawa (Bielany)

Masz więcej pytań?

Chciałbyś z nami pracować?

Zostaw numer telefonu/CV, a na pewno odezwiemy się!