Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji

LeasingTeam GroupO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wejherowo, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Pracownik fizyczny
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik produkcjiNumer ref.: 0033427
Zakres obowiązków:
  • odbieranie gotowych wyrobów z taśmy, wkładanie ich do opakowań zbiorczych,
  • prawidłowa obsługa urządzeń,
  • kontrola jakości produktów,
  • dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy.

Oczekiwania

  • aktualna książeczka badań sanitarno-epidemiologicznych(wymóg konieczny),
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • dyspozycyjność, dokładność, sumienność i terminowość,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.
Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie od 3 100 zł brutto,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i doświadczenia,
  • profesjonalne środowisko pracy, przyjazna atmosfera,
  • praca w dużym zakładzie spożywczym w Łebczu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne