Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji Wiązek Kablowych / Elektronik / Elektryk

B.A.U.S. AT SP. Z O.O.O firmie

  • Ostaszewo (pow. toruński)

    Ostaszewo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Uzbrajanie wiązek elektrycznych w konektory

  • Podłączenia elektryczne przewodów zgodnie z określonymi schematami połączeń

  • Podłączenie urządzeń elektrycznych

  • Podłączenie wiązek do szaf sterujących zgodnie z dokumentacją

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane elektroniczne lub elektryczne)

  • Bezpieczna obsługa elektronarzędzi

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Rozumienie dokumentacji technicznej (schematy, rysunki)

  • Umiejętność lutowania

  • Dokładność , staranność oraz dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Rozwój umiejętności zawodowych

  • Nowoczesne środowisko pracy

  • Miłą atmosferę w młodym i zgrany zespole

B.A.U.S. AT SP. Z O.O.

B.A.U.S. AT to rozwijająca się firma, która dostarcza ambulansy i pojazdy specjalne na cały świat.

Od 2017 roku Spółka posiadamy siedzibę w naszym nowym zakładzie w Ostaszewie/Łysomicach.

Od zaraz poszukamy do naszej gospodarki materiałowej:

Pracownika Magazynu i Logistyki

Przewiń do profilu firmy