Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

FIRMA HANDLOWA "PARTNER" KĘSICKA GRAŻYNA

  • Komunalna 6, Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Komunalna 6

Włocławek

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie kompozycji ze sztucznych kwiatów według własnej inwencji lub naszych projektów.

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne

  • Zmysł estetyczny

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wysokie wynagrodzenie