Oferta pracy

Pracownik Produkcji

Adecco Poland Sp. z o.o.

3 4004 000 brutto / mies.
  • Kowal

    Kowal, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 30
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

firmy z branży motoryzacyjnej

Twój zakres obowiązków

  • prace manualne przy produkcji mat samochodowych grzewczych lub przy produkcji przewodów paliwowych

  • kontrola jakości produktów

  • uzupełnianie raportów

Wymagania pracodawcy

Jeśli jesteś otwarty na zdobywanie nowej wiedzy i doświadczenia,

posiadasz zdolności manualne,

ta OFERTA jest dla CIEBIE!

Pracodawca oferuje

  • Zapewnione dojazdy do zakładu w Brześciu Kujawskim;

  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży motoryzacyjnej;

  • Szkolenia specjalistyczne;

  • Wyjątkową szansę na rozwój zawodowy oraz możliwość awansu;

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym;

  • Odzież roboczą, zaplecze socjalne, bezpłatny dostęp do automatu z napojami;

  • Umowę o pracę, a po okresie próbnym bezpośrednie zatrudnienie po stronie Klienta;

  • Płatne nadgodziny oraz godziny nocne i premie.

  • Oferta dotyczy pracy tymczasowej/stałej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy