Oferta pracy

Pracownik produkcji

Mamut Polska S.A.O firmie

Mamut Polska S.A.

Muchoborska 3

Wrocław

Mamut Polska S.A. jest jednym z największych polskich przedsiębiorstw piekarskich, specjalizujących się w produkcji wyrobów piekarsko - ciastkarskich trwałych. Priorytetem firmy jest rozwój w oparciu o światowe trendy żywieniowe oraz wzmacnianie idei, że wysoka jakość produktów to nie luksus, a standard. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Praca związana z produkcją środków spożywczych
  • Przygotowanie materiałów do produkcji
  • Sortowanie i pakowanie wyrobów gotowych
  • Sporządzanie ciast piekarskich

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane spożywcze
  • Doświadczenie w pracy w dziale produkcji będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi komputera będzie dodatkowym atutem

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia)
  • Nagrody jubileuszowe
  • Świąteczne nagrody pieniężne
  • Pakiet medyczny
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych klikając w przycisk:

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy